Bursa Girişimcilikte Yol Haritası Sempozyumu

tarihinde yayınlandı Duyuru, Duyuru, Haberler
https://mustafaaydin.com/wp-content/uploads/2023/10/Bursa_Sempozyum.jpg


UFRAD, Bursa Kadın ekonomi platformu ve Nilüfer Belediyesi işbirliği ile 16 Ocak 2014 tarihinde düzenlenen Girişimcilikte Yol Haritası Sempozyumu UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Başkan yardımcısı Haluk Okutur, Nilüfer Belediye Başkanı ve UFRAD üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

Sempozyumun açılış konuşmasını yapan Dr. Mustafa Aydın girişimci ruhun asla kaybedilmemesi gerektiğini, özellikle kadın platformlarının kadın girişimcilere destek olması gerektiğini belirtti. Bursa’daki kadım girişimcilere Franchising sektörünü tanıtmaktan ve Türkiye’nin en güçlü franchise sistemlerinin kendileri ile buluşturmaktan son derece mutlu olduklarını belirten Dr. Aydın Nilüfer Belediye Başkanına da bu tür etkinliklere verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Sempozyumda Simit Sarayı’nın başarı hikâyesini katılımcılarla paylaşan Haluk Okutur planlı, disiplinli ve istikrarlı çalışmanın mutlaka başarı getireceğini belirtti. Çok çalışmak gerektiğini vurgulayan Haluk Okutur ilk günden itibaren hedefinin bir dünya markası yaratmak olduğunu ve bu hedeften hiçbir zaman sapmadığını dile getirdi.

Konuşmalardan sonra katılımcılar UFRAD üyeleri ile ikili görüşmeler yapma fırsatı buldu.

16.01.2012 Bursa Entrepreneurship Symposium
UFRAD participated at the Bursa Entrepreneurship Symposium organized by Bursa Businesswomen Platform and Nılufer Municipality.

At his opening speech, Dr. Mustafa Aydın said that he is very happy to be at Bursa with many successful women having the entrepreneurial spirit and invited them to invest in the franchising as a low risk and more profitable system. He stated that UFRAD has always supported the entrepreneurs who are looking for new business opportunities. He also thanked Nılufer Mayor for organizing such an important event.

After the opening speeches, Vice Chairman of UFRAD, Haluk Okutur shared his success story with the participants and advised them to work hard and never give up on their dreams.

After the speeches, the participants had the chance to have B2B meetings with the UFRAD members in the exhibition Hall.

5.03.2014 UFRAD Yuvarlak Masa Toplantısı
Mart ayı Yuvarlak Masa toplantısı DEİK Avrasya İş Konseyleri işbiriliği ile TOBB Plaza’da Avrasya İş Konseyleri BAşkan ve temsilcileri ile ‘Avrasya Bölgesi’nde YAtırım Fırsatları: Sorunlar ve Çözüm Önerileri’ başlığı altında gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya UFRAD Genel Başkanı, Yönetim kurulu ve üyeleri yanı sıra konuşmacı olarak Sn. Mahmut Er, Türk-Tacik İş Konseyi Başkanı, Sn. Oğuz Yalçın, Türk-Türkmen İş Konseyi Başkan Yardımcısı, Sn. Ali İhsan Akıskalıoğlu, DTİK Avrasya Bölge Komitesi Üyesi ve Sn. Savaş Çıtak, Türk-Rus İş Konseyi’ni temsilen DenizBank Toptan Bankacılık Grubu Krediler Uluslararası Koordinasyon Grup Müdürü katılmışlardır.

Bölgedeki yatırım olanaklarının anlatıldığı ve markalarımızın pazara girişte yaşadığı zorluklar ve nasıl aşılabileceği konusunda fikir alışverişi yapıldığı toplantıda üyelerimiz faydalı bilgiler edinmişlerdir.

Toplantıdan sonra geçilen akşam yemeğinde soru-cevap olarak görüşmeler devam etmiştir. Toplantı sonunda Genel Baikan Dr. Mustafa Aydın DEİK ve temsilcilerine katılımları için teşekkür ederek UFRAD plaketi takdim etmiştir.5.03.2014 UFRAD Round Table Meeting
The March Round Table meeting took place at TOBB Plaza with the participation of DEİK Eurasia Business Council Chairman and representatives discussing the subject of ‘Investment Opportunities in Eurasia region: Problems and Solutions’.

UFRAD President, Board, and members attended the meeting along with the speakers Mahmut Er, Türk-Tajik Business Council Chairman, Oğuz Yalçın, Türk-Turkmenistan Business Council Vice Chairman, Ali İhsan Akıskalıoğlu, DTİK Eurasia regional Committee Member and Savaş Çıtak, Türk-Russian Business Council member.

During the meeting, the opportunities of investment in the region and the obstacles facing our brands were discussed in detail. Our members received valuable inside information about the region and the market from businessmen who are doing business in the region for many years.

The Q&A session continued during the dinner and Dr. Mustafa Aydin thanked the speakers for their participation to our meeting giving them UFRAD plaques.


background

Twitter'da takip edin

Haberler, güncellemeler ve bilgilendirmeler için takip edin.

İstanbul Aydın Üniv. Müt.Hyt.Bşk./ BiL Holding ve BİL Eğitim Kurumları Yön.Krl.Bşk./Kıbrıs İlim Üniv. Onursal Bşk.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image

Instagram'da takip edin

TAKİP ET @profmustafaaydin