WFC ve Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu Dönem Başkanlığı Türkiye’de

tarihinde yayınlandı Dünya Franchise Konseyi, Duyuru

Ulusal Franchising Derneği ( UFRAD) Genel Başkanı Dr.Mustafa Aydın, 21 – 27 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirdiği bir haftalık Güneydoğu Seyahatinden Türkiye’ye yanında dönem başkanlıkları ve uluslararası zirvelerle döndü.

UFRAD 32 Ülkenin Oy Birliğiyle Ev Sahibi

21 Kasım Jakarta’da düzenlenen Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu toplantısına katılan UFRAD Genel Başkanı Dr.Mustafa Aydın ülkemizi başarı ile temsil etti.
Türkiye ekonomisi ve markaların gücü ile başarıları hakkında tüm katılımcılara bilgi verdi. Toplantıda oy birliği ile, 2017 APFC Dönem Başkanlığı UFRAD’a verildi. Aynı toplantıda, APFC 2017 zirvesinin İstanbul’da yapılması kararı alındı. Çin, Avusturalya,Singapur,Endonezya,Filipinler gibi 14 ülkenin üyesi olduğu APFC yetkilileri, gelecek toplantıların İstanbul’da yapılmasından büyük memnuniyet duyduklarını, ülkelerini markalarının Türkiye pazarı ile yakından ilgilendiklerini belirtti.

Türkiye En Güçlü Pazarlardan Biri

Güneydoğu Asya’da Türkiye’nin gücünü dost – düşman herkese göstermiş olduk. Yakın ve uzak bölgesinde merkezi bir güç olan Türkiye, her türlü olumsuz kampanyaya rağmen hala lider markalar tarafından dünyanın en güçlü pazarı olarak görülmekte. Biz Türkiye’yi sektörel alanlarda temsil eden isimler olarak elimizden gelen çabayı gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz.

Rusya’dan Türkiye’ye Büyük Destek

Dr.Mustafa Aydın, “ 2018 yılının  toplantılarına talip olan Rusya Franchise Derneği’nin Türkiye’yi desteklemesi bizleri çok mutlu etti. İki ülke pazarının işbirlikleri hem markalarımız hem de ekonomilerimiz için son derece olumlu bir gelişme.

Bu Başarı Ülkemizin

UFRAD Genel Başkanı Dr.Aydın “ Bu ülkemizin, ve Türkiye markalarının başarısı ve gücüdür. 2013’ten beri bu toplantıyı ülkemize taşımak için yoğun lobi çalışmaları yürütüyoruz. Bu sayede Ekim 2017’de franchise sektörünün kalbi İstanbul’da atacak. Ülkemizdeki 43 Milyar dolar iş hacmine sahip franchise sektörü 200’e yakın markasıyla Avrupa’da birinci, dünyanın ise önde gelen pazarlardan birisidir” dedi.Turkey holds WFC and Asia Pacific Franchise Confederation Term Presidency

UFRAD National Franchising Association chairman Dr. Mustafa Aydin returned Turkey after his visit to Southeast Asia on November 21-27 with term presidencies and international summits along with him.

UFRAD to host 2017 APFC Presidency

Attending Asia Pacific Franchise Confederation meeting in Jakarta on November 21st UFRAD president Dr. Mustafa Aydin represented our country with great success. He gave extensive information about Turkish economy and the strength of its brands. It was decided unanimously that UFRAD will hold 2017 APFC term presidency. During the same meeting, it was also decided to hold APFC 2017 summit in Istanbul. APFC officials, an organization with 14 members including Australia, Singapore, Indonesia, Philippines, have mentioned their pleasure to hold the next meeting in Istanbul and expressed their interest in Turkish market.

Turkey is Among the Strongest Markets

We have shown the strength of Turkey to all in Southeast Asia. Despite all kinds of negative campaigns against Turkey, it is seen as the strongest market in the world by many leading brands. We do our best as the brands who represent Turkey in many different sectors and will continue to do so.

A Great Support by Russia to Turkey

Dr. Mustafa Aydin said, ” Russian Franchise Association’s, who requests 2018 meetings to be held in their country, support made us happy. Both countries’ collaborations are positive developments for both our brands and our economies.

This is Our Success

UFRAD president Dr. Aydin, ” This is our country’s and Turkish brands’ success and strength. We have been working very hard to hold this meeting in our country since 2013. Therefore, in 2017 franchising sector’s heart will beat here. Franchise sector in our country with $43 billion dollars trade volume is the number one in Europe and one of the leading markets in the world.”

23.11.2016

background

Twitter'da takip edin

Haberler, güncellemeler ve bilgilendirmeler için takip edin.

İstanbul Aydın Üniv. Müt.Hyt.Bşk./ BiL Holding ve BİL Eğitim Kurumları Yön.Krl.Bşk./Kıbrıs İlim Üniv. Onursal Bşk.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image

Instagram'da takip edin

TAKİP ET @profmustafaaydin