UFRAD’IN WFC Bolonya Çıkarması

UFRAD Genel Başkanı Dr.Mustafa Aydın başkanlığında 17 kişilik UFRAD heyeti bu yıl İtalya Bolonya da düzenlenen Dünya Franchise Konseyi ve eş güdümlü düzenlenen F& re Franchise ve Perakende fuarına önemli bir çıkarma gerçekleştirdi.

27-29 Nisan tarihleri arasında Bolonya da düzenlenen WFC toplantısının ev sahipliğini İtalya Franchise Derneği yaparken bu yıl WFC toplantısına rekor seviyede üye ülke katılımı gerçekleşti. Franchise Dünyasının çatısını teşkil eden bu zirve toplantılarında ülke franchise dernekleri franchise sisteminin tüm dünya da aynı standartlarda uygulanmasını, yayılmasını ve bu sistemi daha da güçlü bir yapıya kavuşturmayı hedefliyorlar.


Tecrübe paylaşımlarının yoğun bir şekilde yaşandığı toplantı oturumlarında ülke temsilcileri özellikle iyi Uygulama örneklerini diğer ülke dernekleri ile paylaşarak pozitif etkileşime katkıda bulunuyorlar. Bolonya’daki WFC tecrübe paylaşım oturumlarına UFRAD heyetindeki  Türk Franchisor firmalarıda katılarak toplantılara ayrı bir renk kattılar.

Bu yıl ayrıca özel bir oturum Dünya Google Proje Direktörlüğünün sunumuna ve Google’ın Franchise Sistemine nasıl ve hangi alanlarda katkısı olabileceğine ayrıldı.

Türkiye Franchise Fuarı ‘ Bayim Olumusun? ‘ organizatör firması Medya Force’ta UFRAD heyeti ile birlikte F&re fuarında aynı zamanda açtıkları stand ile de UFRAD’ın ve İstanbul fuarının tanıtımına önemli katkıda bulundular.

WFC Dünya Franchise Konseyi Toplantısı 2017 Ekim ayında İstanbul, da Türkiye Franchise Fuarı ve Asya Pasifik Franchise Federasyonu toplantılarıyla birlikte eşgüdümlü olarak UFRAD’ın ev sahipliğinde düzenleniyor olacak.UFRAD ATTENDS WFC MEETING IN BOLOGNA WITH A BIG DELEGATION

UFRAD Franchising Association President and UFRAD delegation of 17 people attended World Franchise Council meeting in Bologna that was held simultaneously with F&re Franchise and Retail exhibition.

This year’s WFC meeting was hosted by Italian Franchise Association in Bologna on April 27-29, 2016 and a record number of member countries have attended the meeting. Franchise associations of member countries aim to implement the same standards of franchising system applicable around the world, disseminate it and improve the system during these meetings that make the foundation of Franchise world.

Country representatives contribute to the positive interaction by sharing good examples with other member countries during the meeting sessions where experience sharing take place. Turkish franchisors’ attendence liven up the WFC experience sharing meetings.

Special session was held for World Google Project Directorship’s presentation and Google’s possible contributions to the franchising system.

MedyaForce, the organizing company of Turkish Franchise Exhibition Be My Dealer, opened a stand with other UFRAD delegations and promoted UFRAD and the exhibition.

27.04.2016

Son Başlıklar

UFRAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

Doç. Dr. Mustafa Aydın, UFRAD Franchising Derneği Yönetim Kurulu ile online toplantıda bir araya geldi UFRAD Franchising Derneği Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın, UFRAD Franchising...

“ÇATIŞMA SONRASI LİBYA KONFERANS SERİSİ”

İAÜ Afrika Uygulama ve Araştırma Merkezi “Çatışma Sonrası Libya Konferans Serisi” online olarak gerçekleştirildi İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Afrika Uygulama ve Araştırma Merkezi “Çatışma Sonrası...

BİL KOLEJLERİ VELİ İSTİŞARE TOPLANTISI

Doç. Dr. Mustafa Aydın, Nilüfer ve Isparta Bil Koleji Veli İstişare Toplantısına online olarak katıldı Bil Öğretim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın,...

TSSD YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği (TSSD) Yönetim Kurulu toplantısı, TSSD Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın’ın katılımı ile online olarak gerçekleştirildi Türkiye Sigarayla Savaş Derneği...

İAÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZLERİ TOPLANTISI

İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Uygulama ve Araştırma Merkezleri toplantısı online olarak gerçekleştirildi İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Uygulama ve Araştırma Merkezleri toplantısı online olarak gerçekleştirildi. İAÜ...

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz