DOÇ. DR. MUSTAFA AYDIN

tarihinde yayınlandı Basın

DOÇ. DR. MUSTAFA AYDIN-Franchise Dünyası-01.08.2019-s.7

Doç. Dr. MUSTAFA AYDIN
UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı ¦ UFRAD President
Sevgili Dostlarım,
Franchise Dünyası dergimizin yeni sayısında sizlerte buluşmanın gururunu taşıyoruz. Franchise sektöründeki en yeni gelişmeler ve haberler ile bir kez daha sizlerin karşısındayız.
Ulusal çalışmalarımızın da hızla devam ettiği bu dönemde Uluslararası platformlarda da etkin olarak faaliyet gösteren derneğimiz Dünya Franchise Konseyi, Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu ve Avrupa Franchise Federasyonu toplantılarında Türkiye’nin ekonomik gücünü ve markalarımızın global başarılarını Dünya Franchise Dernekleri ile paylaşmaya devam etmekte.
UFRAD’ın desteklediği Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı her yıl Türk ve Dünya markalarını yurtiçi ve yurtdışı girişimcilerle bir araya getirmesi açısından önemli bir platform. Hem Türkiye pazarını, hem de Franchise vermek isteyen markaları etkin bir şekilde uluslararası girişimcilere tanıtma fırsatı sunmaktayız. Bu noktada Franchise vermek isteyen markalar, bu tür etkinliklerle çok sayıda yerli yabancı girişimcileri bir arada değerlendirerek, marka değerlerine ve büyüme stratejisine uygun hareket edebilecek girişimciler arasından seçim yapabilmekte. Franchise vermek isteyenle girişimcinin ikili görüşmeler yapması. birbirlerini tanımaları, iş birliği potansiyellerini görmeleri, iş ortaklığının temellerini ortaya atmaları açısından büyük faydaları bulunmakta. 10-13 Ekim 2019 tarihlerinde her yıl olduğu gibi dünyanın en büyük Franchise fuarlarından olan fuarımızda ülkemizin ve dünyanın lider markalarını yatırımcılarla buluşturacağız. Hepinizi fuara katılmaya, markanızın gücünü ulusal ve uluslararası yatırımcılara sunmaya davet ediyoruz.
Kararlılık ve heyecanla yürüttüğümüz çalışmalarımıza, aynı hızda devam edecek ve daha birçok başarılı projeler ile karşınıza çıkacağız. Ülkemizin ve Franchise sistemi içinde faaliyet gösteren tüm firmaların başarılı ve verimli yarınlara doğru yol alması hedefiyle sürdürdüğümüz yoğun çalışmalarımız süresince sizleri aramızda görmek ve başarılarımızı sizlerle paylaşmak en büyük ödülümüzdür.
Gelecek sayımızda tekrar görüşmek üzere sağlık ve mutluluk dileklerimi sunarım…
Dear Friends,
We are very proud to meet you in the new issue of the Franchise World Magazine. We meet önce again vvith new developments and news from our association vvhich is also active in internatıonal platforms along wıth our ongoing local projects. Our association continues to share the economic strength and the success of our brands ın Turkey with the other Franchise Associations and in the meetings lıke World Franchise Council, Asia Pacific Franchise Confederation and the European Franchise Federation.
Be My Franchise and Dealership Faır that supported by UFRAD is a significant platform in terms of bringing together Turkish and global brands vvith domestic and foreign entrepreneurs every year. We provide the opportunity to promote effectively both the Turkish market and our Franchisors to the international entrepreneurs. At this point, Franchisors can evaluate many domestic and foreign entrepreneurs together and choose among the entrepreneurs who can act in accordance vvith brand values and grovvth strategy. Bilateral discussions among the franchisors and entrepreneurs, getting to know each other. seeing the potential of cooperations are very important in terms of laying the foundations of business partnerships. We will bring together the leading brands of our country and vvith the investors in our fair vvhich is one of the biggest Franchise fairs in the vvorld on 10-13 October 2019. We invite you ali to participate in the fair and to present the povver of your brand to national and international investors.
We will continue our vvorks vvith determination and enthusıasm at the same speed and come up vvith many more successful projects. Our greatest revvard is to see you among us and share our achievements vvith you during our intense efforts to ensure that ali companies operating in our country and franchise System will move tovvards successful and productive future.
I wish you health and happiness and hope to see you again in our next issue…

background

Twitter'da takip edin

Haberler, güncellemeler ve bilgilendirmeler için takip edin.

İstanbul Aydın Üniv. Müt.Hyt.Bşk./ BiL Holding ve BİL Eğitim Kurumları Yön.Krl.Bşk./Kıbrıs İlim Üniv. Onursal Bşk.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image

Instagram'da takip edin

TAKİP ET @profmustafaaydin